Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

24 września SKI-OPENING PITZTAL - zapowiadają START

Stacja narciarska Pitztal z lodowcem twierdzi, iż 24 września uruchomią trasy narciarskie. Dlatego zapraszamy tych, którzy chcą poszusować już we wrześniu. Przygotowaliśmy specjalne sekretne oferty, które można otrzymać telefonicznie na infolinii naszego Partnera:
801 62 62 84 lub +48 33 813 90 00
Pitztal jest inny, majestatyczny, cichy i najwyżej położony lodowiec w Austrii. Zwykle start sezonu narciarskiego rozpoczyna się pod koniec września. W grudniu temperatury na lodowcu Pitztal spadają powyżej 20 stopni, ale i to nie odstrasza polskich sympatyków sportów zimowych, aby odwiedzić ten wspaniały lodowiec. Sezon zimowy na lodowcu Pitztal trwa aż 8 miesięcy w roku.
Każdy nasz wyjazd to nie tylko jazda, ale także
- imprezy apreski na stoku
- szkolenia narciarskie i wideorejestracja
- zawody narciarskie
- testy sprzętu narciarskiego
- dyskoteki i karaoke
- odnowa biologiczna.
Wszystkie nasze oferty zawierają w cenie karnet narciarski. Jeśli nie jest wymieniony w ofercie karnet narciarski, to zawsze możemy skalkulować do oferty, i dać na pakiet zimowy specjalny rabat.

Samolotem na Pitztal - oferujemy pakiety samolotem z Warszawy na Pitztal. Cena przelotu z transferem lotnisko-hotel-lotnisko, transferem bagażu i sprzętu narciarskiego od 800 zł za osobę.

Busem na Pitztal - oferujemy pakiety autokarem i busem na Pitztal, w naszych pakietach, zawsze w cenie karnet narciarski. Wyjazdy oferujemy na weekend, kilkudniowe na rozgrzewkę przed sezonem zimowym i tygodniowe w sezonie zimowym.

Kupując w pakiecie, zawsze jest taniej.

Szukaj ofert

Od kiedy:
Do kiedy:

Stacje narciarskie

Austria

Francja

Gruzja

Polska

Słowacja

Słowenia

Szwajcaria

Włochy

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas informacje - dopisz się do listy:   Twój adres e-mail:
Dopisz mój adres do newslettera
Usuń mój adres z newslettera
loading